Укренерго в понеділок запроваджує ліміти на споживання електрики

Новини 02.06.2024 / автор:
Укренерго в понеділок запроваджує ліміти на споживання електрики

В понеділок, 3 червня, ліміти на споживання електроенергії для промислових і побутових споживачів діятимуть по всій Україні з 00.00 та впродовж доби. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє НЕК «Укренерго».

При перевищені лімітів обленерго можуть застосовувати для промислових та побутових споживачів графіки погодинних відключень.

Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпеченння населення, не обмежується.