Графіки відключення світла у суботу, 15 червня, будуть застосовувати майже весь день. Про це повідомляє «Укренерго», передає портал PromPolitInform.
15 червня, обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень по всій Україні з 08:00 до 23:00.
«3 16:00 до 22:00 – обмеження споживання будуть діяти для більшої кількості споживачів», – наголосили в компанії.
Причина відключень – знижена робота СЕС через хмарність в областях, також в ремонт вийшов черговий атомний блок
«Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується», – зауважила «Укренерго».
