В Україні у четвер, 20 червня, скасували деякі графіки відключення електроенергії. Світло вимикатимуть за графіками з 06:00 до 24:00. Про це пресслужба «Укренерго» повідомляє у Telegram, інформує портал PromPolitInform.
«Завтра, 20 червня, з 00:00 до 06:00 дія графіків погодинних відключень скасовується», – йдеться в повідомленні.
При цьому з 06:00 до 24:00 споживання буде обмежуватись за встановленими обленерго графіками у всіх областях країни.
В «Укренерго» зазначили, що при зміні ситуації в енергосистемі про застосування заходів обмеження буде повідомлено додатково.