Укренерго частково скасувало відключення світла на 20 червня: як діятимуть графіки

Новини 19.06.2024 / автор:

В Україні у четвер, 20 червня, скасували деякі графіки відключення електроенергії. Світло вимикатимуть за графіками з 06:00 до 24:00. Про це пресслужба «Укренерго» повідомляє у Telegram, інформує портал PromPolitInform.

«Завтра, 20 червня, з 00:00 до 06:00 дія графіків погодинних відключень скасовується», – йдеться в повідомленні.

При цьому з 06:00 до 24:00 споживання буде обмежуватись за встановленими обленерго графіками у всіх областях країни.

В «Укренерго» зазначили, що при зміні ситуації в енергосистемі про застосування заходів обмеження буде повідомлено додатково.