Завтра буде застосовуватись одна та дві черги відключень.
У вівторок, 20 серпня, у всіх областях України збільшиться тривалість графіків відключення електроенергії через зростання споживання. Про це повідомило «Укренерго» в Telegram, передає портал PromPolitInform.
«З 16:00 до 17:00 та з 22:00 до 24:00 буде застосовуватись одна черга відключень», – розповіли в компанії.
Крім того, з 17:00 до 22:00 енергетики будуть одночасно застосовувати дві черги відключень. В інші години не передбачається обмежень в передачі електроенергії, наголосили в «Укренерго».
