Укренерго запроваджує нові графіки споживання електроенергії

Енергетика 30.12.2024 / автор:
Укренерго запроваджує нові графіки споживання електроенергії

Укренерго повідомило про впровадження нових графіків споживання електроенергії для промислових підприємств та населення. Відтепер, промислові підприємства отримуватимуть електроенергію за чітко визначеними графіками, що дозволить оптимізувати використання енергетичних ресурсів. Про це інформує Перший бізнесовий, повідомляє портал PromPolitInform.

Для населення будуть встановлені пікові години, коли споживання електроенергії може бути обмеженим. Це рішення допоможе зменшити навантаження на енергосистему країни та забезпечити стабільне постачання електроенергії в умовах зростаючого попиту.

Місцева влада закликає громадян слідкувати за офіційними повідомленнями та дотримуватися заходів економії електроенергії, особливо під час пікових годин споживання. Спільними зусиллями ми зможемо забезпечити стабільність та надійність енергетичної системи України.