споживання електроенергії
Укренерго запроваджує нові графіки споживання електроенергії
Укренерго повідомило про впровадження нових графіків споживання електроенергії для промислових підприємств та населення. Відтепер, промислові підприємства отримуватимуть електроенергію за чітко визначеними графіками, що дозволить оптимізувати використання енергетичних ресурсів. Про це інформує Перший бізнесовий, повідомляє портал



