Міністерство енергетики України позитивно відреагувало на запровадження США нового пакету санкцій проти причетних до окупації Запорізької атомної станції, а також дочірніх структур «Росатому». Міністр енергетики Герман Галущенко привітав нові санкції США, повідомляє портал PromPolitInform.
«Щодня окупації ЗАЕС наближає світ до катастрофи, і єдиний шлях гарантувати безпечну експлуатацію найбільшої в Європі атомної станції – це її якнайшвидше повернення під законний контроль України», – наголосив він.
Він додав, що Україна продовжує працювати над розширенням санкцій на всю атомну промисловість країни-агресора.
Нагадаємо, у переліку компаній проти яких було введено нові американські санкції:
ФГУП «Запорізька атомна електростанція» та її генеральний директор Ісаєв;
2 дочірні компанії Росатому: НВО «Центротех» та ФГУП «Гірничо-хімічний комбінат».
