Герман Галущенко позитивно відреагував на санкції США проти окупованої Запорізької АЕС

Енергетика 16.01.2025 / автор:
Герман Галущенко позитивно відреагував на санкції США проти окупованої Запорізької АЕС

Міністерство енергетики України позитивно відреагувало на запровадження США нового пакету санкцій проти причетних до окупації Запорізької атомної станції, а також дочірніх структур «Росатому». Міністр енергетики Герман Галущенко привітав нові санкції США, повідомляє портал PromPolitInform.

«Щодня окупації ЗАЕС наближає світ до катастрофи, і єдиний шлях гарантувати безпечну експлуатацію найбільшої в Європі атомної станції – це її якнайшвидше повернення під законний контроль України», – наголосив він.

Він додав, що Україна продовжує працювати над розширенням санкцій на всю атомну промисловість країни-агресора.

Нагадаємо, у переліку компаній проти яких було введено нові американські санкції:

ФГУП «Запорізька атомна електростанція» та її генеральний директор Ісаєв;

2 дочірні компанії Росатому: НВО «Центротех» та ФГУП «Гірничо-хімічний комбінат».