ДТЕК за кошти Франції побудує першу в Україні цифрову підстанцію

Новини 26.03.2025 / автор:
ДТЕК за кошти Франції побудує першу в Україні цифрову підстанцію

Компанія ДТЕК отримала грант від Франції у розмірі 11 мільйонів євро на будівництво цифрової підстанції. Про це пише «Європейська правда» посилаючись на пресслужбу компанії, повідомляє портал PromPolitInform.

Вартість проєкту становить 15 млн євро (11 млн євро гранту та 4 млн євро власних інвестицій ДТЕК). За словами компанії, підстанція забезпечить електроенергією понад 65 тис домогосподарств і підприємств.

Підготовчі роботи для будівництва підстанції вже розпочалися, а повномасштабне будівництво стартує у третьому кварталі 2025 року.