Президент України Володимир Зеленський з нагоди професійного свята звернувся до прикордонників та подякував їм за мужність на фронті. Глава держави відзначив, що вони перші, хто зустрічає ворога.
Воїни-прикордонники вступили в бій із загарбниками та з перших хвилин дали зрозуміти, що українці не підкорюватимуться московському режиму. Фраза-відповідь українських солдатів з острова Зміїний “Русский военный корабль, иди на*уй!” стала всесвітньо відомим дороговказом російській навалі й гаслом українського спротиву.
Нині прикордонні пілоти забезпечують моніторинг державного кордону з повітря, а морські кордони України боронять кораблі і катери Держприкордонслужби. Це воїни, які разом з усім українським народом, воюють проти росії й відстоюють наше право на вільне життя у незалежній Україні.
З професійним святом прикордонників привітав голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.
«Для України і кожного з нас кордон – це не просто лінія. Це наша реальна межа між добром і злом. Саме прикордонники першими прийняли удар російської армії, вистояли і продовжують далі битися за незалежність.
З часу повномасштабного вторгнення росії, за більш ніж рік кривавого терору, прикордонники разом з іншими українськими захисниками мужньо боронили Київ, Маріуполь, Харків, Суми, Чернігів, Херсон, брали участь у деокупації українських територій, продовжують перебувати на найбільш гарячих напрямках, де триває наша визвольна війна, захищають північний і південний напрямки. А Фортеця Бахмут, яку боронять і прикордонники, стала легендарною сторінкою із захисту України від рашистських загарбників.
Усі ми віддаємо данину шани всім хлопцям і дівчатам, які поклали життя за Україну. Усім тим, хто продовжує битися з агресором за наше світле майбутнє. Кожен з них Герой і завдяки їхній самопожертві наша держава залишається вільною», – зазначив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.
Дякуємо за захист! Слава й шана нашим оборонцям!
- Нагадаємо, нещодавно прикордонники врятували дронами полонених ЗСУ. У ДПСУ показали унікальне відео.
- Крім того, українські прикордонники знищили 10 окупантів під Вовчанськом. Крім того, росіяни залишились без антени зв’язку.
Фото – ДПСУ

