У Прилуцькому районі Чернігівської області після атаки російських дронів виявили небезпечні боєприпаси. Вони можуть використовуватися ворогом для ураження цивільного населення.
Про це повідомляє Telegram Національної поліції України, інформує портал PromPolitInform.
Поліція закликає громадян: якщо ви побачили підозрілий предмет, не підходьте, не чіпайте, телефонуйте 101, 102 чи 112.
“Вибухонебезпечні предмети можуть використовуватись ворогом для ураження будь-якого з регіонів країни. Ризик надзвичайно високий через те, що час вибуху таких боєприпасів невідомий”, – зазначили правоохоронці.

На фото показано, як може виглядати цей вибухонебезпечний предмет. Він схожий на трубу з квадратними насічками на корпусі. Діаметр близько 5 см, довжина 35-40 см.
“Обов’язково попередьте близьких та у разі виявлення таких боєприпасів – негайно викликайте екстрені служби”, – закликали у поліції.
Обстріл України 10 червня
Нагадаємо, в ніч на 10 червня Росія вкотре здійснила масований ракетно-безпілотний обстріл українських міст, зокрема Києва та Одеси. Ворог застосував сотні дронів-камікадзе та балістичних ракет, спрямованих на цивільну інфраструктуру та житлові райони.
За даними Повітряних сил, атака тривала з 20:00 9 червня і включала масоване використання “Шахедів”, якими противник намагався виснажити українську ППО. Силам ППО вдалося знищити 284 дрони.
Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу в 11 локаціях, а також падіння уламків збитих цілей у 16 різних точках.
Президент України Володимир Зеленський вже заявив, що сьогодні був один з найбільших ударів по Києву.
Крім того, в Одесі дрони РФ пошкодили пологовий будинок, медклініку й автівки. Через прильоти в місті загинули двоє чоловіків, постраждали дев’ятеро людей.
Фото – Нацполіція
