У Дніпрі 25 червня оголосили Днем жалоби в пам’ять жертв російської ракетної атаки на місто 24 червня. Про це повідомляє портал PromPolitInform з посиланням на мера міста Бориса Філатова.
Філатов підписав відповідний указ.
Нагадаємо, що 24 червня російські окупаційні війська завдали завдали ракетного удару по Дніпру, у місті пролунала серія вибухів, число людських жертв зросло до 16, понад 200 людей постраждало.
