У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

У Росії в результаті вибухів виведено з ладу газопровід «Центральна Азія – Центр»

війна Росії проти України 02.08.2025 / автор:
У Росії в результаті вибухів виведено з ладу газопровід «Центральна Азія – Центр»

У суботу, 2 серпня, у результаті вибухів у Волгоградській області Росії було виведено з ладу магістральний газопровід «Центральна Азія – Центр». Про це LIGA.net повідомив співрозмовник у Силах безпеки й оборони, передає портал PromPolitInform.

Цей об’єкт є системою газопроводів, що належить Газпрому і транспортує природний газ з Туркменістану через Узбекистан та Казахстан до Росії.

За даними співрозмовника, після повідомлень про вибухи на відтинку магістрального газогону російські екстрені служби виїхали на місце події.

Зі слів місцевих мешканців, у районі села Динамівське Нехаївського району перебувають правоохоронні органи та ремонтні бригади з метою ліквідації наслідків вибуху.

Співрозмовник додав, що ця магістраль забезпечує енергією такі об’єкти російського військово-промислового комплексу, як Демихівський машинобудівний завод, Російська літакобудівна корпорація «МіГ» (виробничий комплекс №1), завод з виготовлення набоїв «Магнум-К» та інші.

Транспортування газу магістральним газогоном «Центральна Азія – Центр» у Волгоградській області зупинено на невизначений термін.

Раніше, 5 липня 2025 року, повідомлялося, що в районі російського Владивостока вибухнув магістральний газопровід та знищено водогін, які працювали на потреби окупантів.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.