Сьогодні у понеділок, 25 серпня у Київ прибув з візитом прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере. Норвезького лідера зустрічали на залізничному вокзалі столиці.
Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram, інформує портал PromPolitInform.
Єрмак, який зустрів прем’єра разом з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою, підкреслив значення підтримки партнерів.
“Для нас важливо відчувати підтримку справжніх союзників. Норвегія завжди поруч із нашим народом, суттєво допомагає оборонці, і ми цінуємо цю надійну солідарність”, – повідомив керівник ОП.
Нагадаємо, що прем’єр-міністр Канади Марк Карні приїхав у Київ у День Незалежності, у неділю, 24 серпня.
Фото – з відкритих джерел
