Держава виплатить до ₴2 млн переселенцям, які втратили житло через окупацію – Свириденко

Новини 27.08.2025 / автор:
Держава виплатить до ₴2 млн переселенцям, які втратили житло через окупацію – Свириденко

Внутрішньо переміщені особи, які втратили житло на тимчасово захоплених територіях, зможуть отримати до 2 млн грн на одну людину або сім’ю.

Про це Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила у Телеграмі, інформує портал PromPolitInform.

За її словами, на старті програма буде доступна для ВПО, які мають статус учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни.

Подати заявку на отримання житлового ваучера можна буде через “Дію”, а згодом — у Центрах надання адміністративних послуг чи в нотаріусів.

Програма запрацює через два місяці після опублікування ухваленої урядом відповідної постанови.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів на засіданні 26 серпня ухвалив рішення про виділення ще 4,8 млрд грн для програми “єВідновлення” на фінансування сертифікатів за знищене житло.

Фото – КМУ