У Донецькій області за добу російські війська вбили 11 та поранили 16 людей

війна Росії проти України 04.09.2025 / автор:

За 3 вересня росіяни вбили 11 жителів Донецької області. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін. Пишуть Новини Донбасу. Інформує портал PromPolitInform.

Внаслідок обстрілів дев’ять людей загинули у місті Костянтинівка, одна – у місті Сіверськ та одна – у селі Каленики.

Ще 16 людей в області за добу отримали поранення: сім – у Костянтинівці, сім – у місті Дружківка та двоє – у Сіверську.