Сіверськ

Українські воїни відійшли з Сіверська – Генштаб ЗСУ

Генеральний штаб Збройних Сил України офіційно підтвердив відхід українських підрозділів із міста Сіверськ на Донеччині. Це рішення було ухвалене на тлі надзвичайно важких боїв, які тривали в цьому районі протягом тривалого часу. Українські захисники вийшли

У Донецькій області за добу російські війська вбили 11 та поранили 16 людей

За 3 вересня росіяни вбили 11 жителів Донецької області. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін. Пишуть Новини Донбасу. Інформує портал PromPolitInform. Внаслідок обстрілів дев’ять людей загинули у місті Костянтинівка, одна – у місті

Сили оборони зупинили масований штурм біля Сіверська. Знищено 80 окупантів, поранено – 37

25 липня українські захисники зі 54-ї окремої механізованої бригади та 81-ї аеромобільної бригади, які діють у складі 11 армійського корпусу, успішно відбили масований штурм російських військ у районі Сіверська на Донеччині. Про це повідомила пресслужба 11 корпусу в коментарі Українській правді, інформує