Графіки відключень світла діятимуть до кінця опалювального сезону в України.
Обмеження електропостачання залишатимуться необхідними щонайменше до завершення опалювального сезону. Таку заяву, інформує Цензор.НЕТ, зробив член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат від «Слуга народу» Сергій Нагорняк, повідомляє портал PromPolitInform.
За словами Нагорняка, ситуація в енергосистемі залишається складною через наслідки російських атак. Тому графіки відключень електроенергії продовжуватимуть діяти протягом усього опалювального періоду, щоб збалансувати навантаження на мережу та уникнути аварій.
