Безповоротні та санітарні втрати російської армії у війні проти України в особовому складі, озброєнні та військовій техніці продовжують зростати. Про це повідомило Міністерство оборони України, інформує портал PromPolitInform.
За інформацією Генерального штабу ЗСУ, у листопаді наші воїни «відмінусували» 31 190 окупантів.
З початку 2025 року армія рф втратила понад 383 000 солдатів. Умовно це дорівнює чисельності 32 дивізій — тобто близько трьох дивізій щомісяця.
Також ворог зазнав відчутних втрат в озброєнні та техніці. Протягом листопада українські воїни уразили і знищили:
617 артилерійських систем;
понад 70 танків;
157 бойових броньованих машин;
понад 2 400 одиниць автотранспорту.