Генштаб ЗС Польщі заявив, що тривають переговори з українською стороною щодо передачі літаків МІГ-29, а також – про отримання Варшавою безпілотних і ракетних технологій.
Про це генеральний штаб написав у Х, інформує портал PromPolitInform.
“Повідомляємо, що ведуться переговори з українською стороною щодо передачі літаків МІГ-29. Передача літаків пов’язана з досягненням ними цільових експлуатаційних ресурсів і відсутністю перспективи їх подальшої модернізації в збройних силах РП”, – йдеться в повідомленні.
Водночас там підкреслюють, що остаточне рішення наразі не прийняли. Однак ймовірна передача літаків стане частиною політики підтримки Києва й підтримки безпеки східного флангу НАТО.
Одночасно з тим, за словами польського генштабу, тривають перемовини з Україною щодо надання Варшаві окремих безпілотних і ракетних технологій.
“Метою є не лише компенсація обладнання, але, перш за все, придбання та спільний розвиток нових оборонних та промислових компетенцій”, – додали військові.
Фото – Ministerstwo Obrony Narodowej
