Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес заявив, що вторгнення США в Гренландію зробило б російського диктатора Володимира Путіна «найщасливішою людиною на землі».
Про це повідомляє Reuters, передає NV, інформує портал PromPolitInform.
«Якщо ми зосередимося на Гренландії, то мушу сказати, що вторгнення США на цю територію зробить Володимира Путіна найщасливішою людиною на світі. Чому? Тому що це легітимізує його спробу вторгнення в Україну», — заявив іспанський прем’єр.
Санчес наголосив, що якщо США застосують силу, це стане «смертельним ударом» для НАТО, а Путін у такому разі буде «удвічі щасливішим».
Фото – EFE
