У неділю, 12 квітня, відключення електрики не заплановані, це стосується усіх регіонів України. Як інформує портал PromPolitInform, про це повідомила компанія Укренерго, у суботу, 11 квітня.
«Завтра, у неділю, застосування заходів обмеження споживання не планується», — йдеться у повідомленні.
Проте в Укренерго акцентували на періоді з 18:00 до 22:00 і закликали українців у ці години споживати електроенергію ощадливо.
11 квітня по всій Україні діяли графіки погодинних відключень і обмежень потужності. З 05:00 до 08:00 застосовувалися графіки обмеження потужності для промисловості, а з 06:00 до 08:00 — графіки відключень для всіх категорій споживачів.
