Фінансування спрямували з невикористаних видатків НКРЕКП на ключові оборонні напрями.
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках державного бюджету, передбачених на фінансування НКРЕКП. Про це, пише «Судово-юридична газета», повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко. Інфоомує портал PromPolitInform.
Згідно з рішенням уряду, розподіл коштів відбувся таким чином:
100 млн грн передбачено на підготовку кадрів Національної гвардії;
70 млн грн — Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
50 млн грн — на діяльність Головного управління розвідки.
Уряд наголошує, що фінансування оборонної сфери залишається безумовним пріоритетом. У зв’язку з цим кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуються на посилення безпеки та обороноздатності України.