Кабмін перерозподілив 220 млн грн на потреби Сил оборони — кошти спрямували на Нацгвардію, Міноборони та ГУР

Фінанси 23.06.2026 / автор:
Кабмін перерозподілив 220 млн грн на потреби Сил оборони — кошти спрямували на Нацгвардію, Міноборони та ГУР

Фінансування спрямували з невикористаних видатків НКРЕКП на ключові оборонні напрями.

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках державного бюджету, передбачених на фінансування НКРЕКП. Про це, пише «Судово-юридична газета»,  повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко. Інфоомує портал PromPolitInform.

Згідно з рішенням уряду, розподіл коштів відбувся таким чином:

100 млн грн передбачено на підготовку кадрів Національної гвардії;

70 млн грн — Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;

50 млн грн — на діяльність Головного управління розвідки.

Уряд наголошує, що фінансування оборонної сфери залишається безумовним пріоритетом. У зв’язку з цим кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуються на посилення безпеки та обороноздатності України.