Чеська Республіка планує надати Україні допомогу перед зимовим сезоном, зокрема у відновленні енергетичного сектору. Про це повідомляє Укрінформ, інформує портал ПромПолітІнформ.
Уряд Чехії має намір підтримати українську енергетику напередодні холодів та готує візит делегації підприємців. Про це розповів перший віцепрем’єр — міністр торгівлі та промисловості Чехії Карел Гавлічек у соцмережі Х.
Чеський посадовець обговорив двосторонню взаємодію з віцепрем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Сторони торкнулися спільних проєктів у галузі промисловості, досліджень і розробок.
Чеські компанії залучать до відбудови
Карел Гавлічек підтвердив плани очолити місію чеських виробників під час поїздки до України восени. Метою візиту стане інтеграція бізнесу в процес відбудови зруйнованих об’єктів.
Крім того, влада Чехії розширила можливості фінансової підтримки для підприємств, які працюють з українським ринком. Раніше Прага передала українській стороні 35 партій спеціалізованого обладнання для енергосистеми.
Ілюстративне фото: SpitzW / CC BY-SA 4.0
Читайте також: Верховна Рада затвердила склад уряду Сергія Корецького