2_1 млн українців
Цифра дня: 2,1 млн українців
скористалися за перший місяць послугами зв’язку 4G, які надають українські оператори «великої трійки». Про це повідомляє Finance.ua з посиланням на УНН, інформує портал ПромПолітІнформ. Нагадаємо, що Lifecell і Vodafone Украина запустили зв’язок 4G в діапазоні
