скористалися за перший місяць послугами зв’язку 4G, які надають українські оператори «великої трійки». Про це повідомляє Finance.ua з посиланням на УНН, інформує портал ПромПолітІнформ.
Нагадаємо, що Lifecell і Vodafone Украина запустили зв’язок 4G в діапазоні 2600 МГц 30 березня 2018 року. Київстар – 6 квітня.