EBITDA

 «Київстар» планує повністю відмовитися від 3G у 2026 році

2026 рік стане останнім роком використання технології 3G для компанії «Київстар» в Україні. Про це повідомив СЕО та президент «Київстар» Олександр Комаров під час конференц-дзвінка щодо звітності оператора за І квартал 2026 року. Коментуючи результати

Чому «Київстар» у IV кварталі 2018 року планує великі витрати?

Найбільший український мобільний оператор компанія “Київстар” в липні-вересні 2018 року збільшив загальний дохід на 14% до 4,925 млрд грн, при цьому виручка від послуг мобільного зв’язку зросла більш ніж на 14% до 4,6 млрд грн