Геннадий Зубко

За чотири роки в Україні кількість ОСББ зросла в 2,5 рази

За останні чотири роки кількість об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в Україні зросла в 2,5 рази. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє прес-служау Мінрегіону. «За 4

інші матеріали розділу Геннадий Зубко

Монетизація субсидій на комунальні послуги буде проводитися в два етапи

Монетизація субсидій на оплату комунальних послуг буде проводитись у два етапи. Про це віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко повідомив після відвідування ОСББ «Київенерго» в Києві, повідомила прес-служба віце-прем’єра. «Перший