Михайло Волинець

В Україні залишилося всього 24 шахти зі 145, що існували у 2014 році. Із них – 6 на підконтрольній частині Донецької області

В Україні залишилося всього 24 шахти зі 145, що існували у 2014 році. З них – 6 на підконтрольній частині Донецької області. Про це, інформує ОСТРОВ, повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець в інтерв’ю «Телеграф»,