обладнання
Цифра дня: 240 мільйонів гривень витратить Укрзалізниця на замовлене обладнання для будівництва євроколії
За даними ЗМІ, компанія замовила обладнання «Імпульсу» для нової євроколії Чоп-Ужгород У ЗМІ повідомили, що «Укрзалізниця» замовила у «Імпульсу» обладнання на 244 мільйони гривень для будівництва євроколії Чоп-Ужгород. Про це інформує Хронікерс з посиланням на Наші
інші матеріали розділу обладнання
Російські окупанти готуються до ймовірного відходу з ЗАЕС і позначають обладнання, яке можна вкрасти
На Запорізькій АЕС російські окупанти прораховують ймовірні сценарії відходу та позначають обладнання, яке можна вивезти з української станції. Про це йдеться у телеграм-каналі «Енергодар», повідомляє портал PrоmPolitInform. «Особливу увагу загарбників привернув Центр підготовки ремонтного та керівного
Російські загарбники обстріляли Запорізьку АЕС: пошкоджено обладнання енергоблоку №6
Російські війська в ніч на 21 вересня вчергове обстріляли територію Запорізької атомної електростанції. Внаслідок обстрілу було пошкоджено обладнання зв’язку енергоблоку № 6 з відкритим розподільчим пристроєм АЕС. Про це повідомив «Енергоатом», інформує портал PrоmPolitInform. За даними «Енергоатому», обстріл
Польща допоможе Україні у відновленні інфраструктури теле- і радіомовлення
Провідний польський оператор ТВ та радіо Emitel безкоштовно передасть Україні телевізійне та радіомовне обладнання. Про це йдеться у повідомленні Держспецзв’язку, передає портал PrоmPolitInform. Угода про постачання першої партії вже підписана представниками концерну та польської компанії. «У війні,
МТП «Южний» вирішив закупитися на 2021 рік
Морський торговельний порт «Южний» достроково виконав виробничий і фінансовий плани на 2020 рік. А для того, щоб ефективно організувати виробництво в 2021 році, госстівідор починає процедуру закупівель товарів і послуг відповідно до Закону України «Про
«Південмаш» закупить електрообладнання на 96 мільйонів
Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» 3 липня уклало дві угоди про закупівлю електромонтажних пристроїв на загальну суму 96,00 млн грн. Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані у системі «Прозорро»,






