пасажир
Мінінфраструктури працює над відновленням роботи транспорту з 22 травня
Міністерство інфраструктури України докладає всіх зусиль, щоб після закінчення карантину 22 травня пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ході розширеної зустрічі з міжнародними пасажирськими автомобільними перевізниками 12
