рак

Кияни стали частіше хворіти на рак

У 2015 році в столиці кількість зареєстрованих випадків «злоякісних новоутворень» становило 10763 людини, що на 12,6% або на 1209 осіб більше, ніж у 2010 році. Про це свідчать дані Національного Канцер-регістр раку, передає ПромПолітІнформ. У