регулятор

Регулятор викупив 25 мільйонів доларів на міжбанку

Нацбанк протягом тижня 9-13 серпня викупив на міжбанку 25,5 млн доларів, операцій з продажу регулятор не здійснював з кінця червня. Про це повідомляє «Економічна правда» посилаючись на дані НБУ, інформує портал PrоmPolitInform. З усього обсягу

У регулятора енергетики і комунальних послуг новий голова

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг обрала головою Валерія Тарасюка. Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП, інформує портал ПромПолітІнформ. «Сьогодні шляхом таємного голосування членів НКРЕКП головою регулятора обрано Валерія Тарасюка», — сказано в повідомленні.