Нацбанк протягом тижня 9-13 серпня викупив на міжбанку 25,5 млн доларів, операцій з продажу регулятор не здійснював з кінця червня. Про це повідомляє «Економічна правда» посилаючись на дані НБУ, інформує портал PrоmPolitInform.
З усього обсягу операцій з купівлі валюти, 24,5 млн дол НБУ викупив за найкращим курсом (Matching), решту 1 млн дол – за єдиним.
Загалом з початку року НБУ викупив на ринку 1,263 млрд дол, продав 169,5 млн дол.
У 2020 році Нацбанк викупив на ринку 4,93 млрд дол, продав 3,89 млрд дол.
Як повідомлялося, Нацбанк протягом тижня 2-6 серпня викупив на міжбанку 76,3 млн доларів, операцій з продажу регулятор не здійснював з кінця червня.