телефонна розмова
Зеленський вдруге за два дні провів розмову з Трампом і назвав її «продуктивною»
У неділю, 12 жовтня, Володимир Зеленський вдруге за два дні провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. Про це, пише «Українські новини», повідомляється у Telegram президента, передає портал PromPolitInform. Під час розмови лідери країн обговорили ППО,




