транспорт

У КМДА роз’яснили здорожчання проїзду до 30 грн зростанням витрат і падінням пасажиропотоку

У міській владі Києва заявили, що економічно обґрунтований тариф для метро вже перевищує 64 гривні. У Київській міській державній адміністрації пояснили, що новий тариф на разовий проїзд у комунальному транспорті в розмірі 30 гривень сформували з урахуванням

інші матеріали розділу транспорт

З 15 липня в Києві подорожчає проїзд у міському транспорті

З 15 липня вартість проїзду в столичному метро зросте до 5 гривень за поїздку, в наземному – до 4 гривень. Відповідне рішення опубліковано в муніципальній газеті «Хрещатик» 4 липня, повідомляє прес-служба КП «Київський метрополітен» в


У столиці планують підняти вартість проїзду

Міська адміністрація розглядає можливість вимушеного підвищення вартості проїзду в наземному транспорті і в метро на 1 гривню заради виживання муніципальних столичних підприємств, що надають послуги з перевезення громадян. Про це під час брифінгу заявив заступник


Закон про електронний квиток вступив у силу

7 травня 2017 року, вступив в силу закон про введення електронного квитка в міському пасажирському транспорті. Про це йдеться в повідомленні на сайті Верховної Ради України, передає ПромПолітІнформ. На думку авторів законопроекту, система, зокрема, забезпечить


Собівартість проїзду в столичному метро більше 6 грн – КМДА

Київська міська державна адміністрація оцінює собівартість проїзду в метрополітені в 6 гривень за поїздку, – заявив директор транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель. «Для Київпастрансу проїзд на наземному електротранспорті оцінюється в 5,2 гривні, для метрополітену собівартість


Ніяких підстав піднімати ціни на проїзд сьогодні немає

Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр, 25 січня 2017