транспорт
У КМДА роз’яснили здорожчання проїзду до 30 грн зростанням витрат і падінням пасажиропотоку
У міській владі Києва заявили, що економічно обґрунтований тариф для метро вже перевищує 64 гривні. У Київській міській державній адміністрації пояснили, що новий тариф на разовий проїзд у комунальному транспорті в розмірі 30 гривень сформували з урахуванням
інші матеріали розділу транспорт
З 15 липня в Києві подорожчає проїзд у міському транспорті
З 15 липня вартість проїзду в столичному метро зросте до 5 гривень за поїздку, в наземному – до 4 гривень. Відповідне рішення опубліковано в муніципальній газеті «Хрещатик» 4 липня, повідомляє прес-служба КП «Київський метрополітен» в
У столиці планують підняти вартість проїзду
Міська адміністрація розглядає можливість вимушеного підвищення вартості проїзду в наземному транспорті і в метро на 1 гривню заради виживання муніципальних столичних підприємств, що надають послуги з перевезення громадян. Про це під час брифінгу заявив заступник
Закон про електронний квиток вступив у силу
7 травня 2017 року, вступив в силу закон про введення електронного квитка в міському пасажирському транспорті. Про це йдеться в повідомленні на сайті Верховної Ради України, передає ПромПолітІнформ. На думку авторів законопроекту, система, зокрема, забезпечить
Собівартість проїзду в столичному метро більше 6 грн – КМДА
Київська міська державна адміністрація оцінює собівартість проїзду в метрополітені в 6 гривень за поїздку, – заявив директор транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель. «Для Київпастрансу проїзд на наземному електротранспорті оцінюється в 5,2 гривні, для метрополітену собівартість
Ніяких підстав піднімати ціни на проїзд сьогодні немає
Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр, 25 січня 2017



