трубопровод «Дружба»
Поставки нафти по «Дружбі» до Угорщини можуть відновитися вже наступного тижня
Майбутній прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що прокачування російської нафти трубопроводом «Дружба» може відновитися вже наступного тижня після багатомісячної паузи, а питання поставок залишається ключовим як для енергетики, так і для суперечки навколо допомоги Україні.
