#випускники_медвузів

Випускники медвузів отримають 200 тисяч гривень – Шмигаль назвав умови

В Україні існує дефіцит медиків в певних місцях. Уряд вирішив стимулювати грошима випускників вишів. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду, інформує портал PromPolitInform. “Поряд з безпекою та обороною інвестиції в людський капітал – це