закриття станцій
У Київському метрополітені попередили про можливе закриття деяких станцій
Адміністрація Київського метрополітену попередила пасажирів, що у період з 8 до 24 січня включно деякі станції можуть закриватись для уникнення скупчення людей. Про це адміністрація написала у Twitter, повідомляє інформує портал PromPolitInform. «З 8 до
