Китайці взялися за львівське сміття

Суспільство 13.05.2017 / автор:
Китайці взялися за львівське сміття

Компанія Grand blue (Китай) планує побудувати у Львівській області завод зі спалювання сміття.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації, передає ПромПолітІнформ.

Як уточнюють в ОДА, китайське підприємство має намір побудувати завод в Червонограді потужністю 320 тонн на добу з виробленням теплової та електричної енергії.

На зустрічі з представниками Grand blue голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що орієнтовно 6 місяців буде йти розробка проекту з будівництва об’єкта, а потім буде відбуватися процедура узгодження всієї необхідної документації. Вже після цього китайське підприємство планує приступити безпосередньо до будівництва сміттєспалювального заводу.

Сума інвестицій поки не повідомляється.