Компанія Grand blue (Китай) планує побудувати у Львівській області завод зі спалювання сміття.
Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації, передає ПромПолітІнформ.
Як уточнюють в ОДА, китайське підприємство має намір побудувати завод в Червонограді потужністю 320 тонн на добу з виробленням теплової та електричної енергії.
На зустрічі з представниками Grand blue голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що орієнтовно 6 місяців буде йти розробка проекту з будівництва об’єкта, а потім буде відбуватися процедура узгодження всієї необхідної документації. Вже після цього китайське підприємство планує приступити безпосередньо до будівництва сміттєспалювального заводу.
Сума інвестицій поки не повідомляється.