У неділю, 23 липня до порту «Южний» прибув другий танкер з антрацитом з Південно-Африканської республіки.
Про це повідомила прес-служба ДП «МТП« Южний », передає ПромПолітІнформ.
«Сьогодні о 8:25 порт “Південний” прийняв другий танкер з 75 тис. тонн антрациту з ПАР. Нова партія дозволить ДТЕК продовжити накопичення вугілля на складах ТЕС компанії, щоб станції і надалі забезпечували стабільність енергопостачання в країні», – сказано в повідомленні.
В даний час в порту «Південний» здійснюється розвантаження судна. Роботи планується завершити протягом 3-4 днів. Вугілля призначений для Придніпровської та Криворізької ТЕС.
Станом на 23 липня, запаси антрациту на станціях становлять 110 тис. тонн і 90 тис. тонн відповідно.