вугілля
Окупанти знову б’ють по енергетиці: росіяни вгатили по вугільних підприємствах на Донеччині
Російські окупанти атакували керованими авіабомбами вугільні підприємства в Донецькій області. Про це йдеться у повідомленні Міністерства енергетики України у Facebook, передає портал PromPolitInform. «Унаслідок п’яти авіаударів керованими авіабомбами в Донецькій області постраждали об’єкти підприємств вугільної
інші матеріали розділу вугілля
Щоб забезпечити потреби і створити запаси. ДТЕК Енерго Ахметова запустила вісім нових вугільних лав
Компанія ДТЕК Енерго бізнесмена Ріната Ахметова з початку 2024 року ввела в експлуатацію вісім нових вугільних лав. Дві з них — у березні. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомили в компанії. Введення в експлуатацію нових лав, заявили в компанії, дасть змогу
ДТЕК імпортував вже понад 300 тисяч тонн вугілля для проходження опалювального сезону
Компанія ДТЕК Ріната Ахметова доставила в Україну 308 тис. тонн імпортного вугілля з Польщі, що дозволило посилити надійність української енергосистеми взимку. Як передає портал PromPolitInform, про це йдеться в повідомленні компанії. Зазначається, що це понад 75% від
Для опалювального сезону Україна імпортувала з Польщі понад 38 тис тонн вугілля
Україна імпортувала з Польщі понад 38 тисяч тонн вугілля для проходження опалювального сезону. Ще 170 тис. тонн планується імпортувати. Про це повідомив генеральний директор компанії «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв, передає портал PromPolitInform. Наразі у ДТЕК роблять
Українські машинобудівники виготовили і відвантажили для ШУ «Покровське» вугільний скребковий конвеєр
Машинобудівники ДТЕК Енерго виготовили і відвантажили скребковий конвеєр СПЦ230-62 для ШУ «Покровське». Про це повідомляє машинобудівна корпорація «Corum Group», інформує портал PrоmPolitInform. Повідомляється, що скребковий конвеєр має велику потужність та призначений для транспортування вугілля, у тому
ДТЕК ввів у роботу 25 нових лав для забезпечення енергосистеми вугіллям
Вуглевидобувні підприємства ДТЕК, попри війну, змогли зберегти видобуток вугілля на торішньому рівні. Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомляється на сайті компанії. Для цього за 10 місяців року було введено в роботу 23 нові лави. Ще







