В Україну прибуло восьме судно з південно-африканським вугіллям

Енергетика 06.11.2017 / автор:
В Україну прибуло восьме судно з південно-африканським вугіллям

В морський торговельний порт «Чорноморськ» (Одеська область) прибуло судно з 75 тоннами антрациту з Південно-Африканської Республіки.

Як повідомили в прес-службі ДТЕК Енерго, 3 листопада о 17:00 в порту ошвартоване судно з вугіллям антрацитовой групи з ПАР.

Зокрема, балкер Scythia Graeca доставив в Україну 75 тисяч тонн антрациту, а о 20:00 порт вже почав розвантаження судна.

Після вивантаження на причалах порту антрацит попрямує на Криворізьку ТЕС.

В даний час ДТЕК Криворізька ТЕС працює чотирма енергоблоками і компенсує Дніпровському енерговузла потужності вийшли в ремонт двох атомних енергоблоків.

На поточний момент на складах Криворізької ТЕС знаходиться 67 тис. антрацитового вугілля.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьоме судно з південно-африканським вугіллям прибуло 23 жовтня в порт «Южний».