В морський торговельний порт «Чорноморськ» (Одеська область) прибуло судно з 75 тоннами антрациту з Південно-Африканської Республіки.
Як повідомили в прес-службі ДТЕК Енерго, 3 листопада о 17:00 в порту ошвартоване судно з вугіллям антрацитовой групи з ПАР.
Зокрема, балкер Scythia Graeca доставив в Україну 75 тисяч тонн антрациту, а о 20:00 порт вже почав розвантаження судна.
Після вивантаження на причалах порту антрацит попрямує на Криворізьку ТЕС.
В даний час ДТЕК Криворізька ТЕС працює чотирма енергоблоками і компенсує Дніпровському енерговузла потужності вийшли в ремонт двох атомних енергоблоків.
На поточний момент на складах Криворізької ТЕС знаходиться 67 тис. антрацитового вугілля.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьоме судно з південно-африканським вугіллям прибуло 23 жовтня в порт «Южний».