Керівництво ПрАТ «Укргідроенерго» на чолі з генеральним директором Ігорем Сиротою з робочим візитом відвідало філію «Дніпровська ГЕС» у Запоріжжі. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-центр компанії.
У ході поїздки делегація ознайомилася з ходом реконструкції станції австрійською компанією «ANDRITZ Hydro». На разі на підприємстві розпочато процес демонтажу обладнання. Вже демонтовано ротор гідроагрегату №3 вагою у 500 тон, який був введений в експлуатацію далекого 1947 року та прослужив підприємству 71 рік. Невдовзі обладнання буде замінено сучасним, що, в свою чергу, дозволить збільшити потужність станції.