Рада Європи вітає домовленості Мінської групи про обмін утримуваних осіб

Політика 23.12.2019 / автор:
Рада Європи вітає домовленості Мінської групи про обмін утримуваних осіб

У Раді Європи привітали досягнуті у понеділок на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську домовленості про звільнення та обмін утримуваних осіб.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на заяву у Twitter речника РЄ Даніеля Холтгена, передає портал ПромПолітІнформ.

«Хороші новини від ОБСЄ про домовленості щодо взаємного звільнення та обміну до кінця року осіб, які утримуються під час конфлікту», – заявили у Раді Європи.

Як повідомлялося, у понеділок під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи досягнуто домовленості щодо взаємного звільнення утримуваних осіб до кінця року, як це передбачено підсумками саміту лідерів країн «нормандського формату» в Парижі.