Відбувається обмін утримуваними особами

Суспільство 29.12.2019 / автор:
Відбувається обмін утримуваними особами

Перші 25 полонених українців уже звільнені.

Про це у Facebook повідомляє Офіс Президента, інформує портал ПромПолітІнформ.

«Перші 25 звільнених українців скоро будуть вдома», – йдеться у повідомленні.

За попередніми даними українського омбудсмена Людмили Денісової, всього мають бути звільнені 80 українських полонених.

У списку на обмін опинилися і п’ятеро колишніх бійців спецпідрозділу «Беркут» – Павло Аброськін, Сергій Зінченко, Олександр Маринченко, Сергій Тамтура та Олег Янішевський.

Їм інкримінують перевищення службових повноважень, незаконне поводження зі зброєю, умисне вбивство та завдання тілесних ушкоджень активістам Майдану.