Перші 25 полонених українців уже звільнені.
Про це у Facebook повідомляє Офіс Президента, інформує портал ПромПолітІнформ.
«Перші 25 звільнених українців скоро будуть вдома», – йдеться у повідомленні.
За попередніми даними українського омбудсмена Людмили Денісової, всього мають бути звільнені 80 українських полонених.
У списку на обмін опинилися і п’ятеро колишніх бійців спецпідрозділу «Беркут» – Павло Аброськін, Сергій Зінченко, Олександр Маринченко, Сергій Тамтура та Олег Янішевський.
Їм інкримінують перевищення службових повноважень, незаконне поводження зі зброєю, умисне вбивство та завдання тілесних ушкоджень активістам Майдану.