До 2022 року КП «Київтеплоенерго» отримає сертифікат відповідності міжнародної системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001: 2018. Мета компанії – гарантувати безпечні умови праці майже 9 тис. співробітників, профілактика нещасних випадків і професійних захворювань. Про це повідомляє ПрофіДОМ, інформує портал PromPolitInform.
Перехід на європейську систему менеджменту – одна з ключових стратегічних цілей розвитку «Київтеплоенерго» в 2020-2022 рр. Протягом цього часу існуючу систему охорони праці приведуть у відповідність до міжнародного стандарту ISO 45001: 2018 «Система менеджменту охорони здоров’я та забезпечення безпеки праці. Вимоги та настанови щодо застосовування», розробленим провідними фахівцями в галузі безпеки праці Міжнародної організації зі стандартизації.
Після цього кожен рік на підприємстві будуть проводити аудит інтегрованої системи менеджменту безпеки праці. «Київтеплоенерго» буде підтверджувати розроблені програми в сфері охорони здоров’я та інші процедури на відповідність міжнародному стандарту.
«Наша головна корпоративна цінність – життя і здоров’я персоналу. Безпека співробітників, високий рівень гігієни праці, досягнення нульового травматизму на робочих місцях – наша мета у впровадженні міжнародних стандартів праці. Сертифіковані спеціалісти провели діагностичний аудит діючої системи охорони праці, за результатами якого ми почали роботу з впровадження міжнародних стандартів. До кінця року в компанії буде сформована команда внутрішніх аудиторів щодо відповідності ISO 45001: 2018», – розповів директор КП «Київтеплоенерго» В’ячеслав Бінд.
