Міністерство оборони та держпідприємство «Антонов» планують підписати контракт щодо будівництва трьох літаків Ан-178. Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода», заявив віце-прем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, повідомляє портал PromPolitInform.
«Вперше за 29 років ми маємо держзамовлення на будівництво нових вітчизняних літаків. За часи незалежності України ми жодного разу не замовляли нові літаки», – сказав Уруський.
