На Рівненській АЕС енергоблок аварійно відключився від мережі

Промислова безпека 26.06.2021 / автор:
На Рівненській АЕС енергоблок аварійно відключився від мережі

У п’ятницю, 25 червня 2021 року, о 19:39 був відключений від мережі енергоблок №4 Рівненської атомної електростанції. Зокрема, з впливом на відключення блочних вимикачів зі спрацьовуванням аварійного захисту. Про це повідомляється на сайті підприємства, інформує портал PrоmPolitInform.

За попередньою оцінкою, подію кваліфікували як порушення категорії «П05/1».

Зазначено, що за станом на 20:39 (25 червня) в роботі перебували три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1725 МВт. При цьому зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу не було.

«Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався та знаходиться у межах діючих норм», – запевнили на станції.