Сьогодні деякі клієнти мобільного оператора «Київстар» зіткнулися з масштабним збоєм у телекомунікаційній мережі, їм обіцяють компенсацію через тимчасові складнощі. Про це повідомляє пресслужба «Київстару», передає портал PrоmPolitInform.
Проблеми у роботі оператора мобільного зв’язку спостерігалися сьогодні вранці. Користувачі мережі скаржились на неможливість здійснення та приймання дзвінків. Також спостерігались й проблеми з доступом до сайту.
Під час спроби зателефонувати абонент отримував повідомлення про недостатню кількість коштів. Водночас було неможливо перевірити стан рахунку або ж зайти до особистого кабінету «Мій Київстар».
За кілька годин проблему було вирішено. Складнощі виникли через внутрішню помилку систем під час оновлення програмного забезпечення компанії.
«Ми передбачили компенсації для абонентів, які зіштовхнулися з такими складнощами. Вони будуть нараховуватися автоматично», – інформує пресслужба «Київстару».
Також всі абоненти, які мали обмеження дзвінків внаслідок помилки, як компенсацію автоматично отримають бонусні послуги.