Кирило Шевченко офіційно заявив, що йде у відставку з посади голови Національного Банку України. Про це йдеться у повідомленні Шевченка у Facebook, інформує портал PrоmPolitInform.
«Друзі, в силу причин, пов’язаних зі здоров’ям, які я не можу надалі ігнорувати, прийняв для себе складне рішення. Я залишаю посаду Голови Національного банку України», – написав він.
За його словами, він уже звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням прийняти відставку.
За інформацією ЗМІ, одним з кандидатів на заміну Шевченка розглядається ексглава Ощадбанку Андрій Пишний.